Що таке Помогатор?

Помогатор - це програма екстреної допомоги автомобілістам у дорозі.

Ситуації на дорозі непередбачувані, тому ми постаралися дослідити найбільш поширені з них і запропонувати Вам дві комплексні програми щодо їх вирішення - ПОМОГАТОР (350 грн./рік) и ПОМОГАТОР ПЛЮС (550 грн./рік). Програми відрізняються ступенем наповнення опціями.


На даній сторінці сайту (ліворуч) у Вас є можливість ознайомитися з повним списком опцій діючих на даний момент.

Ви можете порівняти умови пропонованих Програм, визначитися з вибором, придбати програму прямо на сайті та/або замовити обрану програму з оплатою за фактом доставки. Для здійснення покупки в режимі on-line Вам необхідно зареєструватися, обрати спосіб доставки і зробити платіж.


Після придбання програми Ви можете користуватися відповідними опціями безкоштовно протягом року (згідно з лімітами).


Якщо у Вас виникнуть питання, ви можете зв'язатися з ПОМОГАТОРОМ, вибравши більш зручний для Вас сервіс ДЗВІНОК З САЙТУ, ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК, ОНЛАЙН помічник, або зателефонувати на гарячу лінію контакт центру ПОМОГАТОР за номером 0 800 202 202.


Придбайте наші програми і вирішуйте непередбачені дорожні ситуації з ПОМОГАТОРОМ!

Ми допоможемо!ПОРІВНЯТИ  ПРОГРАМИ ЧИТАТИ  ДОГОВІР КУПИТИ  ПРОГРАМУ
ЕКСТРЕНА ПІДТРИМКА

Послуга ЕКСТРЕНА ПІДТРИМКА полягає в можливості цілодобового звернення клієнта по телефонній лінії 0 800 202 202 для організації надання екстреної допомоги при виникненні непередбачуваних обставин (включаючи ДТП) в процесі експлуатації транспортного засобу у випадках, як передбачених умовами програм ПОМОГАТОР, так і не передбачених ними.

Вартість дзвінків на телефонну лінію 0 800 202 202:

- абонентам стаціонарної мережі - безкоштовно.

- абонентам мобільної мережі (крім Life :) - згідно з тарифами операторів.

- абонентам мобільного мережі Life :) - безкоштовно.

Територія надання послуги: Україна.

Кількість звернень Клієнта - необмежена. Виконавець залишає за собою право аудіозапису по телефонній лінії 0 800 202 202.

Історія використання даної послуги буде зафіксована в ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ Клієнта.


Придбайте наші програми і вирішуйте непередбачені дорожні ситуації з ПОМОГАТОРОМ!

Ми допоможемо!


АВАРІЙНИЙ КОМІСАР

Послуга АВАРІЙНИЙ КОМІСАР полягає у виїзді (за телефонним запитом Клієнта) на місце ДТП уповноваженого представника Виконавця з метою:

- огляду та фото / документального оформлення обставин, місця ДТП і пошкодженого транспортного засобу;

- складання калькуляції відновлювального ремонту пошкодженого транспортного засобу на місці ДТП (у разі проведення примирливого розрахунку);

- надання допомоги при оформленні ЄВРОПРОТОКОЛУ;

- координації дій Клієнта щодо заповнення процесуальних та інших документів, а також дій, пов'язаних зі зверненням у СТРАХОВУ КОМПАНІЮ;

За період дії програми послуга АВАРІЙНИЙ КОМІСАР надається Клієнту безкоштовно, без ліміту по кількості ДТП незалежно від фактора вини Клієнта.

Послуга АВАРІЙНИЙ КОМІСАР надається цілодобово.

Технологічний час прибуття аварійного комісара до місця ДТП в межах КАД м. Одеса/Львів складає до 30 хвилин.

Територія надання послуги: у межах КАД м. Одеса/Львів + 10км.

Історія використання даної послуги буде зафіксована в ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ Клієнта.


Придбайте наші програми і вирішуйте непередбачені дорожні ситуації з ПОМОГАТОРОМ!

Ми допоможемо!


ЕВАКУАЦІЯ

Послуга ЕВАКУАЦІЯ легкового автомобіля (ТЗ) полягає у завантаженні пошкодженого внаслідок ДТП легкого транспортного засобу Клієнта на спеціальний транспортний засіб (евакуатор), його перевезення та розвантаження в місці, вказаному Клієнтом (власником, користувачем перевезеного транспортного засобу) в межах території дії даної послуги.

Послуга ЕВАКУАЦІЯ легкового транспортного засобу може бути надана Клієнту за програмою ПОМОГАТОР / ПОМОГАТОР ПЛЮС безкоштовно тільки за наявності факту ДТП незалежно від його вини. Евакуатор подається тільки після закінчення документального оформлення ДТП та видачі співробітниками ДАІ первинної довідки (чи оформлення ЄВРОПРОТОКОЛУ) із зазначенням пошкоджень, заподіяних ТЗ. Необхідність евакуації пошкодженого транспортного засобу визначає власник пошкодженого ТЗ (Клієнт), або уповноважений співробітник Виконавця (аварійний комісар), який прибув на місце події. За період дії програми послуга евакуації пошкодженого в ДТП ТЗ може бути надана Клієнту за програмою ПОМОГАТОР / ПОМОГАТОР ПЛЮС безкоштовно не більше 2 (Двох) разів. Після використання вищевказаного ліміту по безкоштовному наданню вказаної послуги договірні зобов’язання Виконавця в рамках опції ЕВАКУАЦІЯ припиняються. В інших випадках Виконавець бере на себе зобов’язання по наданню цієї послуги на підставі заявки Клієнта та за його рахунок без обмежень по кількості звернень, при цьому, технологічний час, необхідний для надання платної послуги, не регулюється умовами даного договору.

Послуга ЕВАКУАЦІЯ надається цілодобово.

Технологічний час прибуття евакуатора до місця ДТП становить до 60 хвилин.

Територія надання послуги: у межах КАД м. Одеса/Львів.

*** Якщо необхідність в наданні послуги з опції «ЕВАКУАЦІЯ» виникла у Клієнта (за програмою ПОМОГАТОР / ПОМОГАТОР ПЛЮС) в межах кільцевої автодороги, але завершення надання даної послуги (кінцевий пункт евакуації) виходить за її межі, то відстань від межі КАД до вказаного Клієнтом місця доставки автомобіля оплачується Клієнтом самостійно. Відстань вимірюється в кілометрах шляху, пройденого евакуатором.

Історія використання даної послуги буде зафіксована в ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ Клієнта.


Придбайте наші програми і вирішуйте непередбачені дорожні ситуації з ПОМОГАТОРОМ!

Ми допоможемо!


ЗАПУСК ДВИГУНА

Послуга ЗАПУСК ДВИГУНА при розрядженій акумуляторній батареї полягає в мобільній подачі зовнішнього джерела живлення (12V) шляхом забезпечення його з’єднання (спеціальними дротами) з розрядженим акумулятором на транспортному засобі Клієнта з метою короткострокової зарядки і подальшого запуску двигуна. В якості зовнішнього джерела живлення можуть бути використані:

- спеціальний незалежний стартовий пристрій для запуску двигуна автомобіля;

- акумуляторна батарея на автомобілі донора.

За період дії програми послуга ЗАПУСК ДВИГУНА може бути надана Клієнту безкоштовно 1 (Один) раз. Після використання вищевказаного ліміту по безкоштовному наданню вказаної послуги договірні зобов’язання Виконавця в рамках опції ЗАПУСК ДВИГУНА припиняються. В інших випадках Виконавець бере на себе зобов’язання по наданню цієї послуги на підставі заявки Клієнта та за його рахунок без обмежень по кількості звернень, при цьому, технологічний час, необхідний для надання платної послуги, не регулюється умовами даного договору.

Послуга ЗАПУСК ДВИГУНА надається цілодобово.

Технологічний час прибуття технічної допомоги становить до 40 хвилин.

Територія надання послуги: у межах КАД м. Одеса/Львів.

Історія використання даної послуги буде зафіксована в ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ Клієнта.


РЕКОМЕНДАЦІЯ:

До звернення до Виконавця за наданням послуги ЗАПУСК ДВИГУНА наполегливо рекомендуємо Вам переконатися, що причиною неможливості запуску двигуна є саме розряджена акумуляторна батарея.

Для забезпечення ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕКИ надання даної послуги Клієнт зобов'язаний забезпечити доступ до автомобіля і акумуляторної батареї для можливості підключення дротів з'єднання спеціального стартового пристрою або акумуляторної батареї розташованої на автомобілі донора. Якщо транспортний засіб знаходиться на узбіччі дороги, або проїжджій частині, необхідно виставити знак аварійної ситуації на безпечній відстані згідно з вимогами Правил дорожнього руху.


ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ:

a) якщо, виходячи з ситуації, що склалася, запуск двигуна робиться за допомогою акумуляторної батареї на автомобілі донора і обидва автомобілі розташовані один до одного передніми бамперами, забороняється стояти між ними, оскільки в разі аварійного зіткнення з учасниками дорожнього руху можливі важкі травми або летальний результат;

b) необхідно переконатися, що при запуску двигуна (автомобіля з розрядженою акумуляторною батареєю) перед / за ним нікого немає (при запуску двигуна автомобіля з механічною коробкою передач помилково можливі спроби його запуску без звільнення з передачі, і автомобіль почне короткочасний механічний рух вперед / назад).

c) у процесі підзарядки акумуляторної батареї не чіпати затискачі на клемах, не курити поруч, не підсвічувати запальничкою і не підносити відкриті джерела вогню.

d) до приєднання спеціальних дротів з'єднання зовнішнього джерела живлення відключити запалювання і вийняти ключі (тримати їх при собі, тому що при подачі напруги може спрацювати авто-сигналізація і / або сигналізація заблокує двері автомобіля).


Придбайте наші програми і вирішуйте непередбачені дорожні ситуації з ПОМОГАТОРОМ!

Ми допоможемо!


ПІДВЕЗЕННЯ ПАЛИВА

Послуга підвезення палива полягає в придбанні для Клієнта на підставі його заявки палива (бензин чи дизельне паливо) на АЗС, доставки його Клієнту (з наданням касового чека для компенсації Клієнтом понесених Виконавцем витрат на придбане паливо) і заправки транспортного засобу Клієнта привезеним паливом.

Послуга підвезення палива надається Клієнту Виконавцем у випадку, якщо в баку автомобіля паливо повністю закінчилося. Обсяг палива, що доставляється, не може перевищувати 10 літрів.

Для забезпечення надання даної послуги власник транспортного засобу,що заправляється, зобов'язаний забезпечити такі умови:

- горловина бака автомобіля повинна бути у справному стані;

- під час заправки двигун автомобіля, що заправляється, повинен бути вимкнений / заглушений;

- забруднені або випадково облиті нафтопродуктами (при попередніх заправках) частини автомобіля повинні бути витерті Клієнтом насухо;

- перед заправкою автомобіля пасажири повинні покинути салон автомобіля на відстань не менше 15 метрів до завершення процесу заправки.

За період дії програми послуга підвезення палива може бути надана Клієнту безкоштовно 1 (Один) раз. Після використання вищевказаного ліміту по безкоштовному наданню вказаної послуги договірні зобов’язання Виконавця в рамках опції ПІДВЕЗЕННЯ ПАЛИВА припиняються. В інших випадках Виконавець бере на себе зобов’язання по наданню цієї послуги на підставі заявки Клієнта та за його рахунок без обмежень по кількості звернень, при цьому, технологічний час, необхідний для надання платної послуги, не регулюється умовами даного договору.

Послуга підвезення палива надається цілодобово.

Технологічний час прибуття Виконавця складає до 60 хвилин.

Територія надання послуги: у межах КАД м. Одеса/Львів + 10км.

Історія використання даної послуги буде зафіксована в ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ Клієнта.


ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ:

До початку процесу заправки Клієнт зобов'язаний надати на огляд справний заправлений автомобільний вогнегасник.

Заправка автомобіля не буде проводитися при наявності в безпосередній близькості відкритих джерел вогню.

Заправка автомобіля не буде проводитися під час прояву атмосферних електричних розрядів (грози).


Придбайте наші програми і вирішуйте непередбачені дорожні ситуації з ПОМОГАТОРОМ!

Ми допоможемо!


ЗАМІНА КОЛЕСА

Послуга ЗАМІНА КОЛЕСА на запасне включає в себе:

1. підйом транспортного засобу Клієнта на домкраті;

2. зняття пошкодженого колеса;

3. установка запасного колеса, наданого Клієнтом;

4. надійне фіксування колеса;

5. звільнення транспортного засобу з домкрата.

Послуга ЗАМІНА КОЛЕСА надається тільки при дотриманні Клієнтом всіх наступних умов:

- необхідний доступ до автомобіля;

- наявність ключа для звільнення гайок кріплення колеса;

- наявність всіх гайок кріплення колеса;

- відсутність на шпильках кріплення колеса пошкоджень, що виключають безпечне кріплення гайок колеса;

- наявність на автомобілі місця для безпечної установки домкрата, що виключає заподіяння автомобілю механічних пошкоджень в процесі його підйому;

- наявність ключа до секретної гайки.

За період дії програми послуга ЗАМІНА КОЛЕСА (незалежно від факту ДТП) може бути надана Клієнту безкоштовно 1 (Один) раз. Після використання вищевказаного ліміту по безкоштовному наданню вказаної послуги договірні зобов’язання Виконавця в рамках опції ЗАМІНА КОЛЕСА припиняються. В інших випадках Виконавець бере на себе зобов’язання по наданню цієї послуги на підставі заявки Клієнта та за його рахунок без обмежень по кількості звернень, при цьому, технологічний час, необхідний для надання платної послуги, не регулюється умовами даного договору.

Послуга ЗАМІНА КОЛЕСА надається цілодобово.

Технологічний час прибуття технічної допомоги до місця ДТП становить до 40 хвилин.

Територія надання послуги: у межах КАД м. Одеса/Львів + 10 км.

Історія використання даної послуги буде зафіксована в ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ Клієнта.


Придбайте наші програми і вирішуйте непередбачені дорожні ситуації з ПОМОГАТОРОМ!

Ми допоможемо!


ОХОРОНЕЦЬ на ДТП

Послуга ОХОРОНЕЦЬ на ДТП полягає в забезпеченні особистої фізичної недоторканності Клієнта на місці ДТП (у разі фізичної загрози життю або здоров'ю, психологічного тиску, інших проявів агресії щодо Клієнта з боку інших учасників даної ДТП) спеціально уповноваженою ліцензованою групою швидкого реагування (ГШР).

За період дії програми послуга ОХОРОНЕЦЬ на ДТП може бути надана Клієнту безкоштовно 1 (Один) раз. Після використання вищевказаного ліміту по безкоштовному наданню вказаної послуги договірні зобов’язання Виконавця в рамках опції ОХОРОНЕЦЬ на ДТП припиняються. В інших випадках Виконавець бере на себе зобов’язання по наданню цієї послуги на підставі заявки Клієнта та за його рахунок без обмежень по кількості звернень, при цьому, технологічний час, необхідний для надання платної послуги, не регулюється умовами даного договору.

Послуга ОХОРОНЕЦЬ надається цілодобово.

Технологічний час прибуття групи швидкого реагування до місця ДТП становить до 15 хвилин.

Територія надання послуги: у межах КАД м. Одеса/Львів.


НЕОБХІДНІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ДО ПРИБУТТЯ ГШР:

До прибуття ГШР уникати спілкування і не вступати в словесний контакт з конфліктуючою стороною.

Сісти в свій автомобіль і закрити дверні замки.

По прибуттю ГШР виконувати всі їхні розпорядження, спрямовані на забезпечення фізичної безпеки Клієнта.

Чекати прибуття представника Виконавця або співробітників органів внутрішніх справ.

Історія використання даної послуги буде зафіксована в ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ Клієнта.


Придбайте наші програми і вирішуйте непередбачені дорожні ситуації з ПОМОГАТОРОМ!

Ми допоможемо!


АДВОКАТ на ДТП

Послуга АДВОКАТ на ДТП включає в себе виїзд адвоката на місце дорожньо-транспортної пригоди (ДТП) на вимогу Клієнта у випадках:

А. якщо учасниками ДТП є три і більше транспортних засоби.

B. тілесних ушкоджень Клієнта або третіх осіб внаслідок ДТП;

C. смерті третіх осіб внаслідок ДТП;

За період дії програми послуга АДВОКАТ на ДТП може бути надана Клієнту безкоштовно 1 (Один) раз по кожному із затребуваних пунктів. Після використання вищевказаного ліміту по безкоштовному наданню вказаної послуги договірні зобов’язання Виконавця в рамках опції АДВОКАТ на ДТП припиняються. В інших випадках Виконавець бере на себе зобов’язання по наданню цієї послуги на підставі заявки Клієнта та за його рахунок без обмежень по кількості звернень, при цьому, технологічний час, необхідний для надання платної послуги, не регулюється умовами даного договору.

Послуга АДВОКАТ на ДТП надається цілодобово.

Технологічний час прибуття адвоката ( п. А; В; С) до місця ДТП становить до 40 хвилин.

Територія надання послуги: у межах КАД м. Одеса/Львів + 10 км.

Історія використання даної послуги буде зафіксована в ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ Клієнта.


Придбайте наші програми і вирішуйте непередбачені дорожні ситуації з ПОМОГАТОРОМ!

Ми допоможемо!


+ 50 км ЕВАКУАЦІЯ FREE

Послуга + 50 км ЕВАКУАЦІЇ FREE надається тільки за програмою ПОМОГАТОР ПЛЮС і полягає у безкоштовній евакуації транспортного засобу з затребуваного Клієнтом місця на станцію технічного обслуговування (зазначену Клієнтом) в наступному порядку:

А. в межах КАД м.Одеса/Львів - одна безкоштовна евакуація ТЗ до 50 км, незалежно від факту ДТП.

B. за межами КАД м. Одеса/Львів (на території Одеської/Львівської області) - у зменшенні вартості наданої Клієнту послуги евакуації на суму, рівну вартості 50 км шляху, пройденого евакуатором *.

Послуга +50 км ЕВАКУАЦІЇ FREE може бути використана Клієнтом за період дії програми ПОМОГАТОР ПЛЮС один раз.

Історія використання даної послуги буде зафіксована в ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ Клієнта.

Послуга +50 км ЕВАКУАЦІЇ FREE надається цілодобово.

Технологічний час прибуття евакуатора до місця завантаження ТЗ в межах КАД м.Одеса/Львів становить до 60 хвилин.

Технологічний час прибуття евакуатора до місця завантаження ТЗ за межами КАД м.Одеса/Львів (на території Одеської/Львівської області) обумовлюється з Клієнтом залежно від затребуваного місця подачі евакуатора і регулюється усною домовленістю.

Територія надання послуги: у межах Одеської/Львівскої області.

* Якщо необхідність в наданні послуги з опції + 50 км ЕВАКУАЦІЇ FREE перевищує ліміт в 50км, то відстань, що складе більше 50 км, оплачується Клієнтом самостійно. Відстань вимірюється в кілометрах шляху, пройденого евакуатором.

** Якщо протягом поточного терміну дії програми Клієнт не використовує опцію + 50км ЕВАКУАЦІЇ FREE, то за цією послугою Клієнту надається бонус + 10 км ЕВАКУАЦІЇ FREE на наступний рік. Такий бонус надається щорічно за умови безперервної пролонгації договору за програмою ПОМОГАТОР ПЛЮС. Сукупний додатковий бонус не може перевищувати 100 км евакуації.

Бонусна програма анулюється у разі, якщо протягом поточного терміну дії програми Клієнт використовує опцію + 50 км ЕВАКУАЦІЇ FREE.

Історія використання даної послуги буде зафіксована в ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ Клієнта.


Придбайте наші програми і вирішуйте непередбачені дорожні ситуації з ПОМОГАТОРОМ!

Ми допоможемо!